2. Förfarande
Förfarande
Titel: Centrifug och styrskåp - Hudiksvalls kommun
Beskrivning: Köp av centrifug och styrskåp, installation och service
Intern identifierare: 16348
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42931000 Centrifuger
Ytterligare klassificering (cpv): 45232422 Anläggning för slambehandling, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Centrifug och styrskåp - Hudiksvalls kommun