2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt matbröd och bakverk
Beskrivning: Matbröd, bullar, fikabröd, bakverk och tårtor
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Färskt matbröd, fikabröd, bakelser och Tårtor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89617:Lot:1