364458-2026 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Marknads- och kommunikationstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknads- och kommunikationstjänster
Beskrivning: Norrtåg AB upphandlar ett ramavtal avseende marknads- och kommunikationstjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115795:Lot:1