364474-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Lastbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil
BeskrivningUpphandling av fabriksny lastbil till Gata och trafikenheten.
Intern identifierareAT-2026-135
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000