364490-2021 - ResultatSverige-Kinna: Diverse livsmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skafferiavtal
Referensnummer: 21/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av skafferivaror, fika/bröd och catering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen