Kort beskrivning
Osteosyntesmaterial / Traumaprodukter
För ortopediverksamheten i Region Östergötland
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden.
Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
Anbud kan lämnas på följande Anbudsområden:
2. Proximal femurfraktur intramedullär spik.
5. Anatomiska plattor Vinkelstabila 3,5/2,7 mm Nedre Extremitet.