364505-2021 - ResultatSverige-Skövde: Färgskrivare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsfärgprinter
Referensnummer: 17/51
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232130 Färgskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalands läns landsting/Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder Er att lämna anbud avseende 2 (två) stycken Produktionsfärgprintrar.
Denna upphandling kommer att ligga till grund för ett kontrakt med en leverantör.
Anbud lämnas på hela upphandlingen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen