2. Förfarande
Förfarande
Titel: Götene kommun- Kommunförsäkring
Beskrivning: Götene kommun- Kommunförsäkring
Intern identifierare: 24/12
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000