See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafiklinjemålning Borlänge Falun
Beskrivning: Trafiklinjemålning avseende objekt i: Borlänge kommun Falu kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34922100 Vägmarkeringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trafiklinjemålning FALUN
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80620:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor, 45233200 Diverse ytbehandling, 45233270 Målning av markeringar för parkeringsplats
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Trafiklinjemålning BORLÄNGE
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80620:Lot:2