364581-2022 - ÄndringSverige-Solna: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av hemelektronik till SIS
Referensnummer: 2.2-3497-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans och installation av hemelektronik.