See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leasingfordon ramavtal
Beskrivning: Ramavtalet omfattar köparens kommande behov av fordon som ska användas inom olika verksamhetsområden och omfattar både personbilar och transportfordon som kan framföras med B-körkort. Personbilar och transportbilar delas upp i två (2) anbudsområden där maximalt fyra (4) leverantörer per anbudsområde kan antas.
Intern identifierare: 2024,13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikatio
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avropsmall
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: MALL-Avtal
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kontaktuppgifter