364688-2022 - PlaneringSverige-Huddinge: Fakturering
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fakturahanteringstjänster
Referensnummer: 2022/xxx
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999200 Fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
SRV återvinning AB upphandlar fakturahanteringstjänster för hela fakturaflödet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79940000 Inkasso, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen