2. Förfarande
Förfarande
Titel: FT-IR (Fourier-Transform Infrared Spectroscopy) instrument
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla ett komplett FT-IR system med tillhörande serviceavtal.
Intern identifierare: A672.572/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla ett komplett FT-IR instrument och serviceavtal.
Intern identifierare: FT-IR (Fourier-Transform Infrared Spectroscopy) instrument