2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - IT-teknisk infrastruktur
Beskrivning: Varbergs kommun bjuder in till en extern remiss av del av ett upphandlingsunderlag för ny upphandling av IT-teknisk infrastruktur.
Intern identifierare: KS 24/52
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32424000 Nätinfrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning, 32584000 Datalagringsmedia