364875-2021 - PlaneringSverige-Jönköping: Trycktjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss - Skyltar med tillhörande tjänster
Referensnummer: 21/114
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79820000 Trycktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till leverantörer att lämna synpunkter inför annonsering av upphandling 20/206 Skyltar med tillhörande tjänster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928470 Skyltning, 34928472 Skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen