2. Förfarande
Förfarande
Titel: App
Beskrivning: Upphandlingen avser en gemensam bolagsapp som hanterar kundens engagemang mot LIMTAB.
Intern identifierare: LIMTAB 2025-14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000