364976-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av låg- och mellanstadieskola – Gamla Uppsala nya skola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gamla Uppsala nya skola
Beskrivning: Entreprenadupphandling
Intern identifierare: SFB-2024-00634
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000