2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Handbrandsläckare
Beskrivning: Denna upphandling avser tecknande av ramavtal för handbrandsläckare. Ramavtalet omfattar handbrandsläckare, hållare, tillbehör samt underhåll och omladdning av handbrandsläckare. Se vidare i anbudsformuläret.
Intern identifierare: 23FMVU10151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35111320 Bärbara brandsläckare
Ytterligare klassificering (cpv): 24951220 Brandsläckningsmedel, 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Handbrandsläckare