See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökning av sediment
Beskrivning: Länsstyrelsen inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal gällande undersökning av sediment.
Intern identifierare: D.nr: 577-49656-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111250 Markundersökningar, 71335000 Tekniska undersökningar, 71351923 Batymetriska undersökningar, 90715000 Föroreningsundersökningar, 90715200 Undersökningar av andra utsläpp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: mall förenklad upphandling