2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltids- och livsmedelstransporter
Beskrivning: Upphandlingen avser transporter av varm och kall mat, dagligvaror och diskreturer. Transporterna sker mellan tillagningskök och mottagningskök i Österåkers kommun.
Intern identifierare: 2023-13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000