365271-2026 - Resultat
Sverige – Catering – Cateringtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCateringtjänster
BeskrivningCateringtjänster omfattar: Frukost - både liten och stor Lunch - varm lunch inklusive kall Middag - enklare middag (två rätters), samt finare middag (tre rätters) Sallad - för beställningar över 100 personer Mingelmat - mindre, lättätna rätter som kan ätas stående Större och mindre bufféer - måltid där olika rätter dukas upp på ett bord där gästerna väljer själva på fat, innefattar både varma och kalla rätter. Julbord/ Jultallrik
Intern identifierareN050U25-222
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningCateringtjänster
Intern identifierareCateringtjänster