Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medarbetarenkätstjänst och HR-enkätsverktyg
Referensnummer: 2021-O002598
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
tjänst för årlig medarbetarenkät samt Hr-enkätsverktyg
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 72212460 Programvaruutvecklingstjänster för analys, forskning, matematik eller prognos, 79311100 Utformning av undersökningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen