365372-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Webbsändningstolkning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbsändningstolkning
BeskrivningWebbsändningtolkning, teckenspråkstolkning
Intern identifierareKS 844/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000