365484-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck, däckbyte och däckförvaring
Referensnummer: KS 2021/255
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar däckbyte, däckskiftning-tjänster, däckreparationer, fälgar och däck till UM:s fordon samt däckförvaring.