2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppgradering rörpost
Beskrivning: Rörpostsystem Huddinge
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120424:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51500000 Installation av maskiner och utrustning