See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster för Stockholmshem
Beskrivning: Avloppstjänster för Stockholmshem.
Intern identifierare: A79/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande krav (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Upphandling av avloppstjänster.
Del (anbudsområde): LOT-0003