365597-2026 - Resultat
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjutsar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjutsar
Beskrivning: Skolskjutsar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124667:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster