365603-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledare BAS Väg och ledningsä- renden mellersta regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare BAS Väg och ledningsä- renden mellersta regionen
BeskrivningUpphandling av 3 stycken byggledare till BAS Väg och ledningsärenden. Uppahdnlingen är uppdelad i 3 delområden.
Intern identifierareKOM-419611
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde A
BeskrivningDelområde A – En (1) till två (2) Byggledare med stationeringsort Gävle och beläggningsgrad 80%-100%
Intern identifierareDelområde A
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde B
BeskrivningDelområde B – En (1) Byggledare med stationeringsort Borlänge och beläggningsgrad 80%-100%
Intern identifierareDelområde B
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde C
BeskrivningDelområde C – En (1) Byggledare med stationeringsort Mora och beläggningsgrad 80%-100%
Intern identifierareDelområde C