365627-2016 - ÄndringSverige-Gnesta: Rengöringsmedel
Gnesta kommun, Västra Storgatan 15, Att: Claes Linderoth, Gnesta 646 80, Sverige. E-post: claes.linderoth@affarsconcept.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 17.9.2016, 2016/S 180-323463)
Angående:
CPV:39830000 Rengöringsmedel, 33700000 Hygienartiklar, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 39525100 Dammtrasor, 39800000 Rengörings- och polermedel, 39831300 Golvrengöringsmedel
Rengöringsmedel