See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vård för personer som lever i hemlöshet
Beskrivning: Upphandling avseende vård för personer som lever i hemlöshet inom Stockholms län.
Föregående meddelande: 522008-2023
Intern identifierare: HSN 2022-1742
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000