365713-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmateriel – Kopieringspapper pall & box 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKopieringspapper pall & box 2024
BeskrivningSamordnad upphandling gällande kopieringspapper på pall & i box
Intern identifierareKS2024/4034
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30197000 Mindre kontorsartiklar, 30197620 Skrivpapper, 30197630 Tryckpapper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt