365722-2022 - ÄndringSverige-Munkedal: Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för GIS norra Bohuslän
Referensnummer: SBN 2021-142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna i norra Bohuslän; Strömstad, Tanum, Sotenäs, Lysekil och Munkedal upphandlar gemensamt verksamhetssystem för GIS enligt upphandlingsdokument.