365727-2020 - ResultatSverige-Mora: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftstjänster för Mora, Orsa och Älvdalen, 2019/99
Referensnummer: 2019/99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för successiva avrop avseende utskriftstjänster för Mora, Orsa och Älvdalen kommunkoncern.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79521000 Kopieringstjänster, 79996100 Dokumenthantering, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen