365932-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Beslutsstödsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeslutsstödsystem
BeskrivningEtt beslutsstödsystem i ett samlat användargränssnitt för HR och ekonomi.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111955:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning