2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rivning FSK Trekanten - Harby 21:1
Beskrivning: Rivning och Sanering av FSK i Trekanten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: LOU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
Ytterligare klassificering (cpv): 45111100 Rivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001