366017-2025 - Resultat
Sverige – Skyltar – Skyltar med tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar med tillbehör
Beskrivning: Länsstyrelsen tillsammans med ett antal avropande parter inbjuder till anbudslämning gällande ramavtal för tillverkning och tryck av skyltar med tillbehör för utomhusbruk; dels för Nationalparker, dels för Övriga områden och behov.
Intern identifierare: 512-5286-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav som omfattar båda delområden
Intern identifierare: 1591678
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Nationalparker
Beskrivning: Ramavtal för tillverkning och tryck av skyltar med tillbehör för utomhusbruk i Nationalparker.
Intern identifierare: 1677435
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Övriga områden och behov
Beskrivning: Ramavtal för tillverkning och tryck av skyltar med tillbehör för utomhusbruk i Övriga områden och behov.
Intern identifierare: 1677438