Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem VA
Referensnummer: 23/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser verksamhetssystem för VA
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48517000 IT-programvara, 48810000 Informationssystem, 72420000 Internetutvecklingstjänster, 72421000 Programutvecklingstjänster för Internet- eller intranätsklienter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen