2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonseringsstöd
Beskrivning: Annonsförmedlare
Intern identifierare: RS 2023/1510
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ska-krav obligatoriska
Beskrivning: Annonseringsstöd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information