2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för medarbetarundersökning 2026
Beskrivning: Upphandlingen avser ett verktyg för medarbetarundersökning.
Intern identifierare: 2 STO-2025/895
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1869930-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Beskrivning: se info på huvuddelen
Intern identifierare: 1905452-1