Ramavtal för konsulttjänster inom hydraulisk modellering vattenledningsnät / avloppsledningsnät.
Referensnummer: ABBE 2022/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Borlänge Energi bjuder härmed in till att lämna anbud avseende att teckna ramavtal för konsulttjänster inom hydraulisk modellering av vattenledningsnät respektive avloppsledningsnät.