See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1021 Livsmedel
Beskrivning: Livsmedelsgrossist till Katrineholm och Vingåkers kommun.
Intern identifierare: 25/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000