Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Kommunalt bolag
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Property Management System (PMS)
Referensnummer: 21-0165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement includes the provision of a property management system delivered as a service (SaaS — Software as a Service).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
This procurement includes the provision of a Property Management System delivered as a service (SaaS — Software as a Service).