2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konstruktörstjänster till simhall
Beskrivning: Konstruktörstjänster till simhall
Intern identifierare: UH 2024/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konstruktörstjänster till simhall