2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plockning och leverans av matkassar
Beskrivning: Upphandling av plockning och packning av matkassar till kommunens brukare.
Intern identifierare: VFN2026-20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521100 Hemkörning av mat
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000