Malmö stad bjuder härmed in till att svara på denna RFI ((Request For Information) inför Malmö stads planerade upphandling av ett avtal gällande installation av kamerabevakningsutrustning och tillhörande tjänster.
Svar på denna RFI ska lämnas enligt förutsättningarna som framgår av detta dokument samt övriga dokument som är publicerade tillsammans med RFI-n i TendSign.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35125300 Övervakningskameror, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning, 51314000 Installation av videoutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI