2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leda och utveckla besöksupplevelse Botaniska trädgården
Beskrivning: Uppdraget att leda och utveckla en sammanhållen besöksupplevelse i Botaniska trädgårdens nya växthus och besökscentrum.
Intern identifierare: RS 2025-00295
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79421200 Projektutformning, förutom bygg – och anläggningsarbeten, 79956000 Anordnande av mässor och utställningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000