2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för utrustning för stöttning av betongmassor/ Stämp
Beskrivning: Upphandlingen avser utrustning för stöttning av betongmassor.
Intern identifierare: 25/145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000