366544-2023 - ResultatSverige-Borås: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: 23/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar
Search och hel rekryteringsprocess inom nedan områden:
- IT - avser både chefer och övriga roller inom IT
- Life Science - avser både chefer och övriga roller inom Life Science
- Engineering - avser både chefer och övriga roller inom teknik
- Chefer och specialister inom övriga områden som exempelvis
Affärsutveckling/HR/Kommunikation/Administration/Ekonom
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar Search och hel rekryteringsprocess inom nedan områden:
Affärsutveckling/HR/Kommunikation/Administration/Ekonomi