366673-2021 - ResultatSverige-Södertälje: Motorfordon för särskilda syften
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1068 Materialhanterare till Södertälje Hamn
Referensnummer: TI 2021-1068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144000 Motorfordon för särskilda syften
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av 1st fabriksny materialhanterare till Södertälje Hamn för Kaj Igelsta.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten, 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen