366774-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för drift av anläggning – Drift och underhåll av sopsugsanläggningen i Norra Djurgårdsstaden
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av sopsugsanläggningen i Norra Djurgårdsstaden
BeskrivningSVOA behöver handla upp drift och underhåll av sopsugsanläggningen i Norra Djurgårdsstaden.
Intern identifierare26SVOA143
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993100 Tjänster för drift av anläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och underhåll av sopsugsanläggningen i Norra Djurgårdsstaden